STEUN ONZE LOKALE HORECA: haal eens een maaltijd af

Door de maatregelen in de strijd tegen Corona moet ook onze Wervikse horecazaken de deuren sluiten. Als stad willen wij hen zoveel mogelijk steunen waar we kunnen.

Daarom bieden wij hier een overzicht van alle zaken waar je een maaltijd kan bestellen, afhalen of laten leveren. 
Wil je de horeca een hart onder de riem steken? Denk dan zeker eens aan onderstaande bestelmogelijkheden.

Wil je als ondernemer opgenomen worden in de lijst? Vul onderstaand formulier in.

Geef hier je gegevens door

VOEDING

Wervik

Zaak Adres Afhalen Levering Bestellen via Contact Website
De Savatte Sint-Maartensplein 2 Ja Ja Telefoon/Facebook 056 31 18 25 Facebook
Eethuis de Kastaar (vanaf 29/10) Menensesteenweg 67 Ja Ja Telefoon/Website 056 31 35 17 www.dekastaar.be
Chez Koen Ooievaarstraat 45 Ja Nee Telefoon wervik@chezkoen.be www.chezkoen.be
Kapittel Ooievaarstraat Ja Nee Telefoon/Website Timo@kapittel1755.be www.kapittel1755.be
Noodl foodtruck Geluwesesteenweg 11 Ja Ja Telefoon 056 19 44 77 /
Epoisses Steenakker 23 Ja  Ja Telefoon/Website

0477 04 80 61
epoisses.wervik@gmail.com

Facebook
Suprise Mie Koestraat 110 Ja Ja Telefoon/Facebook 0474 80 42 26 Facebook
Kom chez toi Hansbekestraat 55  Ja Ja Telefoon/Facebook/Website osvaldo.g@skynet.be www.komcheztoi.onlc.be
In den Grooten Moriaen Koestraat 63 Ja Ja Telefoon/Website sebastien.bonnier@telenet.be 0474 36 36 53 Facebook
De Waterkant Leiestraat 26 Ja Nee Telefoon, website honger@dewaterkantwervik.be www.dewaterkantwervik.be
Befree2enjoy Pionierslaan 9 Ja Ja Telefoon 0473 96 21 69 www.befree2enjoy.be
' t Broodjeshuis Vlamingenstraat 3 Ja Nee Telefoon/Facebook 056 31 48 89 Facebook
Krokantje Vlamingenstraat 19 Ja Nee Telefoon 056 51 62 36 /
Bolero’s Pasta’s & Burgers Vredestraat 49 Ja Ja Telefoon/Website 0492 17 37 34 info@boleropastas.be www.boleropastas.be
Up 't gemak Geluwesesteenweg 140 A Nee Ja Telefoon/facebook 0479 35 16 68  
Frituur st. Medard Leiestraat 3 Ja Nee Telefoon/Facebook/Website 056 31 52 90 Facebook
Website
Frituur Park Kruisekestraat 86A Ja Nee Via Website/Facebook frituur.park@telenet.be Facebook
Frituur Finidi Speldenstraat 64 Ja Nee Telefoon 0496 99 27 49 Facebook
Frituur Marianne Stationsstraat 23 Ja Ja Telefoon 0476 25 81 60  
Keurslager Debaere Guy Sint-Medardusstraat 1 Ja Ja Telefoon guy.debaere@telenet.be
056 31 14 66 
Facebook
Slagerij Finesse Menensesteenweg 72 Ja Ja Telefoon 056 31 12 58 www.slagerij-finesse.be
De Fruithalle Menensesteenweg 138 Ja  Ja Telefoon 0476 55 94 27  

 

Geluwe

Zaak Adres Afhalen Levering Bestellen via Contact Website
Restaurant Den Artiest Ieperstraat 82 Ja Ja Telefoon info@denartiest.com www.denartiest.com
Restaurant De Zunnewyzer Ieperstraat 2 Ja Ja Telefoon/Facebook 0494 60 69 47 Facebook
Oud Stadhuis Sint-Denijsplaats 7 Ja Nee Telefoon/Website info@oudstadhuis.be 056 51 66 49 www.oudstadhuis.be
Facebook
't Smiske Wervikstraat 25 Ja  Nee Website/facebook info@smiske.be www.smiske.be
Traiteur Pieter en Sofie Sint-Denijsplaats 16 Ja Ja Telefoon/Website/Facebook

0473 32 06 76

www.traiteurpieterensofie.be
Traiteur Vincent Remi ghesquierestraat 17 Ja / Telefoon/Facebook/Website 0494727081 www.traiteurvincent.com

 

Kruiseke

Zaak Adres Afhalen Levering Bestellen via Contact Website
Traiteur aan huis - Yoeri Bonnet Vosstraat 1 Ja Ja Telefoon/Website 0485 42 08 15 traiteur-aan-huis-yoeri-bonnet.business.site
Kruiseke uw Buurtwinkel Kruisekestraat 368 Ja Nee Telefoon/Facebook nele.verfaillie@telenet.be
0473 54 69 28
Facebook