Concessies 2021

Gepubliceerd op Woensdag 09 oktober 2019

VOLGENDE GRONDVERGUNNINGEN EN COLUMBARIUMVERGUNNINGEN VERLOPEN IN 2022 (OPGELET IN WAARHEEN OKTOBER STOND VERKEERDELIJK 2021)  KUNNEN HERAANGEKOCHT ( 30-JARIGE EN 50-JARIGE  ) OF GRATIS HERNIEUWD (EEUWIGE) WORDEN UITERLIJK VOOR 01/11/2022.

Begraafplaats Komenstraat
            
vervallen 30-jarige columbariumconcessies
WCOL    -    2    Demonie Noël/Bouchaert Nicole
WCOL    -    5    Eggermont Leonardus/Deforche Emma
WCOL    -    9    Logghe Robert/Dumont Martha
            
vervallen 30- jarige grondconcessies
W4WR    1    7    Aubin Serge /Allaert Yvonne
W6W1    L    2    Blieck Medard/Deleu Yvette/Blieck Hilde
W6W1    R    11    Bonneel Marcel/Beerlandt Simone
W4WO    5    8    Braem Polydore/Clicque Margueritte
W5W2    R    9    Brouckaert Valère/Vermeulen Marie
W5W1    R    20    Callemein Henri/Leyn Julia
W4WR    3    13    Castelein Julia
W6W1    R    19    Clynckemaillie Henri/Raes Elisabeth
W5W7    L    35    Debacker Camille/Vandecasteele Julienne
W4WR    3    2    Debacker Charles/Marescaux Martha
W2OV    -    11    Degryse Polidoor/Hauw Martha/Degryse René
W5W10    L    7    Demaret Daniel/Vanraes Agnès
W6W1    R    10    Denis Jacques
W5W7    R    33    Deprez Gaston/Verschuere Zoé
W6W1    R    7    Deput André/Neirynck Olga
W6W1    R    2    Desmarets Roger
W1OU    -    22    Devos Jozef/Van Loo Julia
W5W8    R    17    Dumont Gustave/Termote Godelieva
W5W6    R    17    Durnez Daniel/Verpeut Maria
W5W9    R    18    Durnez René/Coutteure Bernadette
W4WO    6    15    Galloo Jerôme/Devos Irène
W6W1    R    17    Garrein Eric/Verbrugghe Erika
W6W1    R    15    Gesquière Omer/Blaszczyk Helena
W6W1    R    23    Godefrood Paul/Weens Julienne
W2OV    3    26    Hespeel Triphon/Delva Marie
W1OU    -    27    Hollebeke Marcel/Salaets Maria/ Baeten Maria
W5W9    L    32    Hoornaert Jozef/Logie Marcella
W6W1    R    9    Kennes Daniel/Lecluyse Somine
W5W3    L    15    Leroy Roger/Dujardin Maria
W1OT    3    16    Mahieu Arsène/Decorte Albertine/Decorte Gérard
W2OV    2    20    Mahieu Gérard/Vulsteker Gerarda
W3WS    3    1    Mahieu Joseph/Ghesquiere Irma
W6W1    R    3    Nollet Noël
W5W1    L    33    Nuytten Pierre/Deman Madeleine
W5W7    R    7    Pattyn Albert/Thery Marie-Louise
W6W1    R    8    Remmery Albert/Colpaert Maria
W4WQ    3    8    Renard Jules/Delaey Marie
W1OU    -    6    Ruaert Maurice/Tandt Germaine
W5W7    L    40    Schoonheyt Albert/Lemahieu Madeleine
W5W4    L    13    Schotte Leon/Colpaert Asteria
W6W1    R    12    Slosse Albert/Garreyn Yvonne
W2OV    -    10    Therry Joseph/ De Gryse Marie
W6W1    R    24    Vanden Berghe Andre/Devos Christiane
W4WR    -    1    Vanthomme Daniel/Dekens Noëlla
W1OT    1    2    Vantomme André/Verheye Elza
W5W1    L    13    Verachtert Ludovicus/Vanhecke Rachel
W6W1    L    4    Vercaigne Roger/Brunin Simonne/Vercaigne Sabine
W5W10    L    2    Verfaille Oscar/Delchambre Elza
W6W1    R    6    Volckaert Maurice/Masschelein Elza
W6W1    R    25    Vuylsteker Robert/Vanderstraeten Georgine
            
vervallen 50-jarige grondconcessies
W3WA    1    3    Blanchaert Julien/Samyn Marie/Blanchaert Eddy/Blanchaert Danny
W2OV    3    15    Deltombe Valere/Eerebout Esther
W3WC    2    8    Vandenbroele Daniel/Deleu Bertha
W6W1    R    18    Vandenbulcke Erwin
W2OK    1    13    Vanheule Camille/Degryse Marie
W1OI    2    3    Venant Adolphe/Snijders Maria
            
 vervallen eeuwige grondconcessies
W4WR    6    14    Baelen Joseph/Nolf Elza
W3WD    -    13    Blanchaert Jules/Muylle Madeleine/Blanchaert Odiel
W4WO    -    7    Bosschaert Louis/Brysse Emilie/Bosschaert Emilie, Julia, Leontine, Irma, Emile
W3WA    2    30    Braem Henri/Berqué Valentine
W4WN    1    14    Breine Arthur/Raes Germaine
W3WA    1    22    Breyne Jules/Bryx Nelly/Breyne Johnny
W4WO    -    16    Brouckaert Camille/Dehem Maria
W2OK    4    30    De Baillie Napoleon/Vulsterker Eugenie
W4WQ    3    11    Delmotte Gustave/Saelen Marie/Delmotte Gerard
W3WA    1    7    Demuynck Jules/Bostoen Augusta
W1OI    -    10    Demuysere Arthur/Parmentier Florine
W2OK    4    39    Depoorter Camille/Plovie Magdalena
W3WA    2    21    Depoortere Camille/Vantomme Helene
W4WN    2    99    Depuydt Arthur/Pierssens Juliana
W4WP    -    22    Desmet Dominique/Taillieu Albertine/Desmet Marcel
W2OL    -    25    Hollebeke Leon/Delvael Emmelie
W4WO    2    22    Melchior Norbert/Prouvosq Elise/Melchior Eliane
W3WA    2    13    Nuitten René/Hollebcque Emelie/Nuitten Georges
W2OM    1    11    Oudoux Gustave/Vanalderwerelt Adele/Oudoux Anne
W2OK    4    35    Potteau Camiel/Six Magdalena/Potteau Raymond
W3WD    -    27    Reynaert Jerome/Vangompel Celine/Reynaert Marie
W3WE    2    14    Samyn Remi/Breyne Marthe
W1OG    1    21    Sarrazin Emile/Desreumaux Marie
W4WO    1    20    Snauwaert Victor/Vercaigne Celine
W3WD    1    27    Vanderstalle Georges/Defever Marie/Vanderstalle Agnes
W4WN    -    19    Vandewoestyne Florimond/Knockaert Eudoxie
W4WP    1    3    Vanheule Jules/Dierick Octavie/Vanheule Omer
W2OL    1    32    Vanhuyse Arthur/Vervisch Ivonne/Chudikova Cecilia
W3WA    -    25    Verbeke Marcel/Devogel Sidonia
W4WO    3    14    Verbeke Paul/Vervisch Helene/Verbeke Remi
W3WA    1    16    Vercamer Jules/Delvael Marie
W3WD    2    18    Verhaeghe Bertha
W3WD    2    16    Verhaeghe Jean/Deschrijver Marie

Parkbegraafplaats
            
 vervallen niet geconcedeerde grond
PNG    19    16    Desmet Edgard
PNG    19    19    Gevers Irene
PNG    19    14    Gobert Valerie
PNG    19    18    Rabaut Irena
PNG    19    13    Schutz Eddy
PNG    19    15    Six Astrid
PNG    19    17    Verbrugghe Christiane

    Begraafplaats Geluwe        
                        
 vervallen 30-jarige columbariumconcessies
GCOL    -    9    Scheirlynck Odiel/Vanlerberghe Julia
                        
vervallen 30- jarige grondconcessies    
GW    -    57    Altès Marcel/Defour Andrea    
GX    -    3    Cappoen Romain/Cappoen Roland/Lemahieu Simonne
GV    -    60    Claeys Ernest/Luyckx Elza    
GX    -    13    Comeine Julia        
GW    -    62    Depoortere Erik/Dewitte Rosa    
GX    -    18    Dessauvages Willy/Deconinck Elza
GU1    -    49    Dewilde Polydore/Dejonghe Margriet
GX    -    7    Rosseel Roger/Denorme Magdalena
GW    -    63    Taillieu Roger/Lazou Hilda    
GX    -    1    Vanden Abeele Omer/Vandewynckele Adelina
GW    -    65    Vanhollebeke Wilfried/Feys Imelda
GV    -    9    Vanhulle Achiel/Vansteenkiste Henriette
GX    -    8    Verhaeghe Julia/Claeys Hortensia
GU2    -    9    Werbrouck Albert/Claeys Emma
                        
 vervallen 50-jarige grondconcessies    
GM1    -    7    Bossier Cyriel/Vanrobaeys Bertha
GT2    -    48    Croes Thomas/Debeuf Alix/Croes Rita
GT2    -    38    Debeuf Marcel/Laridon Georgette
GT2    -    34    Delva Maurits/Vanderlinde Maria
GT2    -    40    Demey Juliaan/Wittouck Marie
GA    -    29A    Depraetere Gentil/Meurisse Herminia/Depraetere Jozef
GA    -    29B    Deprez Camiel/Verbeke Marie
GK    -    74    Grymonprez/Verstraete Charles
GM2    -    27    Maertens Elisa        
GE    -    112    Rosé Juliaan/Bonte Margaretha
GN    -    11    Sieuw Alidore/Vancalbergh Maria
GM1    -    28    Six Joseph/Deman Magdalena    
GG    -    18    Vanderhaeghe Polydore/Debeuf Virginie
GB    -    21    Vandewynckele Jan/Vandendriessche Marie/Vandewynckele Augusta en Julius
GM2    -    5    Vandooren Henri/Vanhee Emma
GF    -    2    Vanmeenen Emiel/Nuytten Leonie
GO    -    23    Verleyen Leo/Galloo Maria    
                        
 vervallen eeuwige grondconcessies    
GH    -    115    Bostyn Jules/Taillieu Anna    
GL    BIN    95    Bruggeman Kamiel/Vanneste Marie
GH    -    128    Brulez Adolf/Pierpont Maria/ Pauwerls Elodie
GH    -    34    Capon Cyriel/Verhaeghe Maria
GK    -    34    Deleu Louis/Drouhart Theresia
GP    -    40    Deleu Wilfried/Penet Elisabeth
GB    -    16    Durnez Constant/Vansnick Albert/Dewachter Maria
GK    -    15    Godderis Benony/Ghesquiere Eveline
GC    -    23    Goemaere Camille/Six Martha    
GE    -    129    Goemaere Gaston/Desmet Juliana
GF    -    76    Maertens Hector/Vandamme Honorine
GL    -    29    Poot Camiel/Bolle Adelia/Poot Jeroen/Dewitte Angele
GT2    -    29    Vanlerberghe Camiel/Vanrobaeys Emelie
                        

  Begraafplaats Kruiseke
            
 vervallen 30- jarige grondconcessies
KL    -    4    Boudry Albert/Behaeghel Diana
KM    -    23    Cael Albert/Verschaeve Laura
KD1    -    2    Couvreur Anna/Couvreur Martha/Couvreur Elisabeth
KM    -    22    Deleu Oscar/Vanhalewyn Rachel
KK    -    2    Desreumaux Jules/Decorix Leonie/Desreumaux Margueritte
KL    -    5    Logie Roger/Mockel Liesa
            
vervallen eeuwige grondconcessies
KW    G    2    Ollevier Jules/Clicque Marie