Afhaal- en leveringsaanbod Corona

Door de maatregelen in de strijd tegen Corona moet de Horeca de deuren sluiten. Ook voor heel wat andere handelszaken hebben de maatregelen gevolgen. Afhaling of levering aan huis blijft wel mogelijk en verschillende zelfstandigen bieden alternatieven aan

Hieronder vind je het overzicht voor de winkels is Wervik, Geluwe en Kruiseke.

Wil je opgenomen worden in de lijst? Vul onderstaand formulier in.

Geef hier je gegevens door

VOEDING

Wervik

Zaak Adres Afhalen Levering Contact Website
De Kastaar Menensesteenweg 67 Ja Ja (0)56 31 35 17 https://www.dekastaar.be/nl
Slagerij Bart & Inge Leiestraat 28 Ja Ja 056 31 15 93 facebook
Epoisses Steenakker 23 Ja  Ja 0477/04.80.610 Epoisses.wervik@gmail.com facebook
De Fruithalle - Sanne Vantomme Menensesteenweg138 Ja Ja 0476/55.94.27  
Superette Delphine Vlamingenstraat 1 Ja Ja info@superettedelphine.com www.superettedelphine.be
't Broodjeshuis Vlamingenstraat 3 Ja Nee 056 31 48 89  
Marleen Salomez Nieuwstraat 52 Ja Ja marleensalomez@msn.com telefoonnr 056 31 11 57 http://www.marleensalomez.be/
Chicolat Leiestraat 8 Ja Ja info@chicolat.be of 0473258793 www.chicolat.be
Dierenspeciaalzaak Pauwelyn Sint-maartensplein 10 Ja Ja 0478638400 facebook
Surprise Mie Koestraat 110 Wervik Nee Ja surprisemie@telenet.be of tel 0474/804 226 facebook
Frituur Marianne Stationsstraat 23 Ja Nee 0476 25 81 60 Facebook Frituur Marianne
Wereldwinkel Wervik Steenakker 19 Ja Ja 0473 29 35 62 - wereldwinkel.wervik@gmail.com https://www.oxfamwereldwinkels.be/winkels/wervik/
Carrefour Express Geluwestraat 9 Ja Ja jonaskindt@hotmail.com www.facebook.com/Carrefourexpresswervik
Frituur St. Medard Leiestraat 3 Ja Nee 056 31 52 90  
Body in balance  Ten Brielenlaan 38 Ja Ja 0497 61 97 04 - wervik@body-in-balance.be https://www.body-in-balance.be/
Aveve Obin Kruisekestraat 232 Ja Ja 056 31 28 66 - nele@aveve-obin.be https://www.facebook.com/AveveWervik/
't Meulenhuys Kruisekestraat 162 Ja Ja info@meulenhuys.be of 0473/853693 facebook Meulenhuys
't Kabeljauwtje Sint-Maartensplein 2 Ja Ja 056/311825 facebook Kabeljauwtje
De Savatte Sint-Maartensplein 2 Ja Ja 056/311825 facebook Savatte
Slagerij Alain Kruisekestraat 27 Ja Nee slagerij.alain@skynet.be 056/313891  
Frituur 't Park Kruisekestraat 86A Ja Nee frituur.park@telenet.be facebook
De Waterkant Wervik Leiestraat 26 Ja Ja honger@dewaterkantwervik.be www.dewaterkantwervik.com

Geluwe

Zaak Adres Afhalen Levering Contact Website
Oud Stadhuis Sint-Denijsplaats 7 Ja Niet

056 51 66 49 info@oudstadhuis.be

www.oudstadhuis.be
Traiteur Pieter en Sofie Sint-Denijsplaats 17 Ja Ja 0473/320676 of 0475957240 www.traiteurpieterensofie.be
Wijnen Ignace Ieperstraat 46 Ja Ja 0486 85 74 26 www.wijnenignace.be
Demyfruit Kerkhofstraat 12 Ja Nee 056 32 88 55 facebook Demyfruit Geluwe
't Gilwes fritgenot Ieperstraat 6A Ja Nee   facebook 't Gilwes fritgenot
't Gilwes Kiekse Ieperstraat 48 Ja Nee 056 44 88 23 kip aan het spit: 't Gilwes Kiekske
't Gilwes bintje Aardappelen & eieren Wervikstraat 42-46 Ja Nee 0477 28 55 83 facebook 't Gilwes bintje
Hobbycenter Goemaere Lourdesstraat 24 Nee Ja 0473 52 16 37 facebook Goemaere Hobbycenter
Bakkerij Bernard Beselarestraat 9 Ja Nee 056 51 31 08 www.bakkerijbernardgeluwe.be
Bakkerij Beyls Colpaert Menenstraat 39 Ja Nee 056 51 28 79 facebook Bakkerij Beyls Colpaert

 

Kruiseke

Zaak Adres Afhalen Levering Contact Website
Kruiseke Uw Buurtwinkel Kruisekestraat 368 Ja Ja 0473 54 69 28 facebook
Traiteur aan huis - Yoeri Bonnet Vosstraat 1 Ja Ja 0485 42 02 79 traiteur-aan-huis-yoeri-bonnet.business.site

 

ANDERE

Wervik

Zaak Adres Afhalen Leveren Contact Website
Wasserij - nieuwkuis St. Jozef Kruisekestraat 64 Ja Ja 0478825985 of luc.gheysen1@telenet.be  
Optiek Hugo
(NOODGEVALLEN)
Leiestraat 35 Ja Ja 0472 07 80 60 - info@optiekhugo.be  
Breihoek Groenstraat 40 Nee Ja 056 31 41 86 www.breihoek.be
Fietsen Scooters Tuinmachines Cailliau Molenstraat 30 Nee Ja 056/314707 www.marccailliau.be
Lingerie Marie Steenakker 37 Nee Ja info@lingeriemarie.be www.lingeriemarie.be

 

Geluwe

Zaak Adres Afhalen Levering Contact Website
Bouwcenter Meersseman Nijverheidslaan 7 Nee Ja bjorn@bouwcentermeersseman.be www.bouwcentermeersseman.be